środa, 20 czerwca 2012

Siostrzana miłość ośmiu łap

Maluchy już w lipcu będą obchodzić swoje pierwsze urodziny! Ależ ten czas szybko leci...
Siostry trzymają się razem, aczkolwiek prawie po roku czasu Dusia je toleruje, ale czasem nie akceptuje kiedy wchodzą w jej przestrzeń. Ważne jednak, że nie warczy na każdym kroku jak wcześniej - teraz też jej się zdarza, ale znaczenie rzadziej.
Poniżej siostry, które uwielbiają spać w dzień na bordowym polarze rozciągniętym na łóżku, przez co nie mogę go nigdy zaścielić jak trzeba. Szczególnie Lucynka (biało-czarna kotka) - która od paru dni stała się małą kocią-kobietką ;)
Jak widać, siostrzana miłość tych ośmiu małych łapek kwitnie. Jedynie kiedy Lucia dostała wcześniej wspomnianej skromnie rujki, Tosia zrobiła wielkie oczka, nie wiedząc co się z siostrą dzieje i zaczęła gryźć ją po ogonie. Ale mimo to bardzo się kochają ;) A wszyscy mieszkańcy kochają je obie, a przede wszystkim Dusię, która obecnie śpi i nie dała sobie zrobić zdjęcia!

2 komentarze:

 1. jej... jakie słodziaki :):)
  Miło się na nie patrzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrzy się bardzo miło, czasem tylko ciężko się z nimi żyje jak rozrabiają, ale na szczęście z wiekiem stają się mniej rozrabiające ;) Ale wszyscy je kochają zawsze i wszędzie :D

   Usuń