poniedziałek, 26 listopada 2012

Niespodzianka od Streetcom dla kociaków

Parę dni temu dostałam przesyłkę kurierską od Streetcom. Duża paczka, właściwie pudełko, nawet trochę ciężkie. Co prawda przyszła do mnie, ale to oczywiście kociaki ją rozpakowały. Ale miały nosa, ponieważ to paczka z karmą Purina One, którą dostały do testowania.


 
Dobrze, że od razu rozdałam znajomym karmę dla ich kotów do testowania, ponieważ nic by nie zostało! Koty rzuciły się na karmę, szczególnie maluchy, szczególnie Lucyna...
Jak widać moje dzieci zajadały nawet z podłogi, tak się napaliły na jedzenie małe głodomory. Również widać jak zostało zniszczone opakowanie jak tylko na chwilę przestałam pilnować pudełka z karmą. Niestety następnego dnia, zapomniałam schować pudełka do jakiejś szafy i jak wróciłam wieczorem do domu... pudełko było otwarte, dwa opakowania karmy całe roztargane i wyjedzona połowa zawartości. Także, jak widać zachłanność tych kotów sięga ogromnych rozmiarów!
Obecnie karma się kończy, jak można się domyśleć, więc nie na długo wystarczyła ;)


A pudełko z karmą było bardzo uważnie pilnowane. Mam wrażenie, że koty robiły jakieś warty między sobą. Niestety w miarę kończenia się karmy, musiałam pozbyć się pudełka równocześnie wyrzucając "łóżko polowe", które zaadoptowała sobie Dusia.

Z tego co mi wiadomo, nie tylko moje dzieciaki jadły ze smakiem. Koty znajomych wyjadały karmę jak szalone, nawet jeden pies skorzystał z okazji i się poczęstował. Nie wiem, co oni dodali do tej karmy, ale szaleństwo jakie wokół niej wybuchło było naprawdę ogromne! ;)

4 komentarze:

 1. No właśnie ja też się zastanawiam co oni tam dodają, że koty tak za tym szaleją hehhe. Moja kita też szaleje za takimi łakociami a ostatnio ma apetyt jak opętana:)
  Pozdrawiam.
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najwyraźniej jest to coś tak dobrego albo aż tak uzależniającego ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Obawiam się, że jest tam jakiś uzależniasz. Na dłuższą metę nie wróży to dobrze, potem zwierzole mogą nie chcieć jeść innej karmy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój Henio uwielbia Purinę suchą karmę.muszę mu sprawić duży worek

  OdpowiedzUsuń