niedziela, 7 października 2012

Wyniki candy...

Z góry przepraszam, że na wyniki trzeba było czekać tydzień, ale długo zastanawiałam się jak wylosować z czterech osób zwycięzcę. Chciałam nawet zrobić dogrywkę, ale stwierdziłam, że to będzie zbędne zamieszanie. W międzyczasie trochę się rozchorowałam i ów choróbska efekty trzymają mnie jeszcze do dzisiaj, ale postanowiłam dłużej nie czekać z wynikami candy i nie trzymać w niepewności osób, które się zgłosiły. Oto wyniki....

...w których Dusia była kontrolerem losowania, czy aby na pewno wszystko przebiega poprawnie. Jak widać poniżej - bardzo "czynnie" bierze udział w kontroli ;)


A ostatecznie w samym losowaniu pomogła mi moja rodzicielka, która w ostatnich dniach bardzo dzielnie dba o pomoc w uzdrowieniu mnie ;)

Osoba została wylosowana.
A więc wygrywa tablicę...


 CIENKA - klik.
Gratuluję i proszę o dane do wysyłki nagrody na adres e-mail: kaateriinaa@gmail.com

Ale ponieważ wyniki były dla mnie trochę ciężkie do podjęcia, a candy było dla obserwatorów, jako podziękowanie za zaglądanie na bloga, bardzo proszę pozostałe trzy osoby, czyli:
Agnieszka
aby również wysłały mi swój adres do wysyłki i postaram się za jakiś czas wysłać małe nagrody pocieszenia w podziękowaniu za udział i obserwację ;) Tylko muszę wymyślić, co dostaniecie! To dopiero będą myślenice, ale dopiero jak wyzdrowieję, bo z chorobą ciężko się myśli ;)
A więc czekam na adresy i jeszcze raz gratuluję i dziękuję wszystkim!

4 komentarze:

 1. Gratuluję wygranej!
  No ale widzę, że i ja załapałam się na nagrodę pocieszenia :)
  DZiękuję za zabawę i życzę dużo, dużo zdrowia!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję Cienkiej!
  Tez się cieszę, bo uwielbiam niespodzianki, nawet takie tycie, tyciusie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również gratuluję głównej Zwyciężczyni, a z niespodzianki bardzo się cieszę :-) Na pewno będzie piękna. I przede wszystkim życzę dużo zdrowia, bo to najważniejsze. Pozdrawiam :-)
  Maila wysyłam.

  OdpowiedzUsuń
 4. No to czekamy jeszcze tylko na główną zdobywczynię tablicy o maila ;)
  Cieszę się, że nagrody pocieszenia przypadły Wam do gustu jako pomysł, muszę teraz tylko między toną chusteczek wymyślić co to będzie ;)
  Dziękuję za życzenia zdrowia, przydadzą się i to bardzo, bo szkoda mi tych ładniejszych dni złotej jesieni na siedzenie w domu...
  Pozdrawiam ciepło wszystkich i życzę niechorowania ;)

  OdpowiedzUsuń