środa, 20 marca 2013

Wszędzie dobrze, ale w... łóżku najlepiej!

Dobre łóżko to podstawa!
Wiem coś na ten temat. Moje nie jest wymarzonym, ale śpi się na nim dobrze. Dlaczego? Bo jest moje! Wszędzie dobrze, ale w swoim łóżku zawsze najlepiej. Może dlatego zawsze mam opory przed wyjazdami czy noclegami poza domem.
Poza tym uwielbiam spać, a zazwyczaj i tak snu mam za mało co noc. Przez to większość czasu mogłabym spędzać właśnie w swoim łóżku.
 
 No ale pomijając te kwestie, jest jeszcze jedna sprawa. Moje łóżko to też moje koty, które dość często na nim urzędują. Bez nich też inaczej się śpi.
I zdaje się, że one również lubią moje łóżko! Oto dowody... każde zdjęcie jest właśnie na nim - rozłożonym, złożonym i nawet podczas składania pościeli!
Zieeew. Aż się trochę śpiąco zrobiło!

Znalazłam sporo ciekawych inspiracji sypialnianych - było w czym wybierać. Kilka z moich internetowych znalezisk zamieszczam poniżej.

A dla miłośników DIY i posiadaczy zbędnych palet inspiracja, która przypadła mi do gustu wyjątkowo. Łóżko z palet. Nie ma to jak ekologia w postaci wykorzystania zbędnych przedmiotów. No i oryginalność!


Jednakże w moim wypadku, już widzę oczami wyobraźni, jak wszystkie trzy kotki siedzą w dziurach między paletami i nie bardzo chcą stamtąd wychodzić ;)

2 komentarze:

  1. jak zobaczyłam to paletowe łóżko to też pomyślałam o kotkach:-) ale pomysł fajny, podoba mi się tez hamak, ale ja z kolei oczyma wyobraźni widzę, jak przy przekręceniu na drugi bok, hamak się urywa a ja z hukiem wielkim ląduje na podłodze :-D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Heheheh no tak, myślę, że podobnie mogę sobie siebie samą wyobrazić na hamaku ;) To chyba bardziej do odpoczywania, niż do spania - bezpieczniej! :)

      Usuń