wtorek, 24 grudnia 2013

Merry Christmas... czyli polskie Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, objedzona po uszy pysznymi domowymi wigilijnymi smakołykami pragnę wszystkim odwiedzającym mojego bloga złożyć życzenia prosto z serca.

Oprócz standardowych życzeń, radości, spokoju, dużo zdrowia i ciepłej rodzinnej atmosfery w tym wyjątkowym dniu, chcę złożyć Wam coś więcej...
... dużo wiary w siebie w każdy dzień roku, bujnej wyobraźni, aby każdy wymyślony cel i marzenie spełnić albo przynajmniej do jego spełnienia dążyć oraz dużo pozytywnej energii, bo bez tego, ciężko przetrwać do następnego dnia!
Ponadto życzę Wam dużo słonecznych dni, aby rozświetlały Wam drogę, którą podążacie - każdy w swoją, wyjątkową stronę, drogę.
Bądźcie zawsze sobą i żyjcie pełnią życia! :)

Tego wszystkiego Wam życzę.
Dziękuję za kolejny rok spędzony razem, mam nadzieję, że będzie nam dane spotykać się w tej przestrzeni wirtualnej przez następny długi czas!


Na koniec, świątecznie, przedstawiam Wam moją ręcznie ubraną, ręcznie przyniesioną przeze mnie choinkę. Żywą, piękną i pachnącą. Duśka jej pilnuje jak widać, maluchy olały w tym roku Święta i przespały Wigilię ;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza